Diagnostika

Dokážeme diagnostikovat elektroniku Vašeho automobilu:

Používáme přístroje značek Delphi, Denso, VAG-COM

V dnešní době jsou všechna nově vyráběná vozidla vybavena velkým množstvím elektronických systémů. Tyto systémy a řídící jednotky, shromažďují důležité informace o chování jednotlivých sledovaných součástí. Na základě shromážděných informací je vyhodnocen skutečný stav daného kontrolovaného systému. Pro kontrolu a vyčtení paměti závad vlastníme příslušný diagnostický software a hardware.

Provedeme diagnostiku elektronických systémů řízení zážehových a vznětových motorů, protiblokovací / protiprokluzové regulace ABS / ASR, závěru diferenciálu EDS, systému jízdní dynamiky ESP, airbagu, přístrojové desky, řízení automatických převodovek a dalších systémů komfortu a bezpečnosti.

Nespěchejte, podívejte se na naše výprodeje a vyberte si nejvhodnější dávku a cenu, jakou potřebujete. Na našem online webu máte mnoho možností. Jsme si jisti, že najdete to, co je pro vás nejlepší. Přestože jde o novinku a nový způsob práce, internetové lékárny jdou rychle kupředu. Můžete zjistit, kde koupit ivermectin online za nejlepší cenu.